Google+ Followers

sobota, 12 stycznia 2013

Inspiracyjnie

Hej,
dzisiaj chcę wam przedstawić książkę, która trafiła do mnie dzięki koleżance (jeszcze raz dziękuję :*). A mowa o podręczniku stylu "Paryski szyk" wydanego przez wydawnictwo Rebis.

Niewątpliwie rzuca się w oczy forma wydania - eleganka okładka a także grube kartki. W środku również zachwyca - poszczególne kartki są wypełnione ciekawymi grafikami, tekstami. Książka mimo całej swojej grubości da się bardzo szybko pochłonąć. Jeśli miała bym ją wrzucić do jakiejś szufladki to dla mnie byłby to bardziej album niż książka. Dlaczego? Obrazy i zdobiony tekst uzupełniają się wzajemnie tworząc użytkowe dzieło sztuki :)

Jeśli chodzi o treść, w książce znajdziemy rady dotyczące nie tylko dbania o siebie i o ubiór, ale także dbania o dom. Bardzo mi się to spodobało, ponieważ tego tematu nie spodziewałam się w tego typu książce. Myślę, że książka będzie również całkiem niezłym przewodnikiem po Paryżu. Nie znajdziemy tutaj opisu zabytków, ale lokale i sklepy warte odwiedzenia :)

Cieszę się, że ta książka znalazła się w mojej biblioteczce :)

BTW Kosmetyczne porady również w niej znajdziecie ;)

Pozdrawiam,
Zwies3 komentarze:

 1. Bardzo ładnie wydana książka. Zaciekawiłaś mnie. Choć nie gustuję w tego typu książkach, rozejrzę się za nią w Empiku ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie właśnie urzekła i musiałam ją mieć. Niestety kosztuje prawie 70zł :/

   Usuń
 2. polecam się na przyszlość :-) dziekuje za uwzględnienie mnie w notatce :-*
  dodaje przy okazji Zwierzaku, Twojego bloga do ulubionych na moim :-)

  OdpowiedzUsuń