Google+ Followers

środa, 18 kwietnia 2012

Essence 51 Mellow Yellow - Pastelowy żółty lakier

Zaraz po "pastelowym" pokazie Louis Vuitton powędrowałam do drogerii Jasmin po lakier. Bardzo chciałam nabyć pastelowy żółty kolorek. Udało mi się zakupić Essence colour&go 51 Mellow Yellow.
Nie wiedzieć czemu, ale praktycznie wszystkie lakiery w tym odcieniu były prawie rozwarstwione. 
Sam kolor jest cudny, idealnie taki jakiego poszukiwałam. Ma małe, subtelne drobinki, które bardzo nie przeszkadzają, ale mogłoby ich nie być. Tutaj na paznokciach:

Lakier do jako takiego krycia wymaga 3 warstw, nie można również pozostać przy jednej, ponieważ lakier smuży się niesamowicie. W dodatku schnie niesamowicie długo, a przy nałożeniu kilku warstw lubi się bąbelkować. Zdarzyła mi się sytuacja, że pomalowane wieczorem paznokcie, rano miały pełno bąbelków. Pozostawało tylko zmycie. Taka ilość warstw dawała dość grubą "skorupkę", dzięki której paznokcie trzymały się do 3 dni. Po jakimś czasie użytkowania pędzelek odkleił się od nakrętki, ale jakoś dało się go używać.
Lakier kosztował 5,49zł/5ml i mimo tak niskiej ceny nie polecam.
I niestety muszę stwierdzić, że kolejny kosmetyk Essence ma u mnie negatywną opinię. A jednak wciąż je kupuję, ponieważ przyciągają mnie różnorodnością, chwytliwymi nazwami, ciekawymi produktami i opakowaniami. Zdecydowanie specowi od marketingu należą się gratulacje ;)


1 komentarz: